KONST / Litografier / Färglitografi 11554392
nr 1155 4392
Färglitografi
De Carlo, Hästen, signerad och numrerad 135/275, bladets mått: 41x54
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 januari 2018
kl 18:04:43
100 kr
150 kr
200 kr